Hledání pohledávek

Jak mohu ověřit platební morálku firmy? Jak hledat pohledávky?

Do formuláře, na stránce zcela vpravo nahoře, zadejte název firmy nebo její osmimístné IČ. Lze zadat i část názvu firmy. Hledání podle IČ je přesnější a navíc zohledňuje personální vazby mezi firmami a ARES. Pro lepší pochopení zadejte vyhledat IČ 25285777.

Podle jakých zdrojů je ověřována platební morálka?
Hledání podle IČ

Po zadání IČ se prohledávají výše uvedené informační zdroje včetně personálně propojených firem. Váš odběratel možná nikde nefiguruje jako dlužník. Ale co ostatní firmy téhož majitele? Pro lepší pochopení vyhledejte IČ 25285777. Hledání trvá do 10s.

Hledání podle názvu

Prohledávají se výše uvedené informační zdroje kromě ARESu a personální propojení firem. Zadejte vyhledat slovo "stavo". Zobrazí se pohledávky na firmy, které mají v názvech "stavo". Zcela vpravo klikněte na »». Dojde k opětovnému vyhledání podle IČ a vyhledání bud kompletní včetně ARESu a personálních vazeb.

Lze ověřování platební morálky automatizovat?

Správná kontrola odběratelů musí být pravidelná, a proto je pracná, zejména pokud je odběratelů mnoho. Zašlete nám IČ odběratelů, které chcete kontrolovat. Počet není omezen. Každé 3 týdny budou IČ zkontrolována a výsledek Vám pošleme mailem. Tato služba je součástí placeného tarifu Full.

Jak zjistím kontakt na inzerenta pohledávky?

Kontakt je zobrazován uživatelům s tarifem Full po přihlášení. Pokud je u pohledávky uveden odkaz na externí zdroj, kontakt získáte u provozovatele tohoto externího zdroje.

702119 pohledávek za 2.9 mld. Kč
solventnost hlídána u 64503 firem
2933 registrovaných uživatelů

pohledávky · vymáhání · prevence

hledat dlužníky, pohledávky
ověřit platební morálku firmy

IČ: